Новости компании УкрАвтотрансЛогистика

Спілка продовжує надавати гарантії по транзиту через Росію та Казахстан

відповідно до оновленої інформації, розміщеної на сайті Міністерства інфраструктури України 11.01.2016, повідомляємо, що нові правила транзиту територією Росії вантажів автомобільним транспортом, запроваджені в односторонньому порядку Указом № 1 Президента РФ від 1 січня 2016 року, наразі розповсюджуються виключно на перевезення з території України до Казахстану. Нагадуємо, що такі транзитні перевезення можуть відбуватись виключно через визначений пункт пропуску, що знаходиться на кордоні між Республікою Білорусь та Російською Федерацію, а саме: Редьки - Красноє. Вантаж має бути опломбовано на всьому маршруті слідування територією РФ.

При цьому, перевезення до будь-якої іншої країни, а також перевезення у зворотному напрямку з Казахстану до України, можуть виконуватись у звичайному режимі, без встановлення пломб та через будь-які діючі пункти пропуску автомобільного транспорту. В таких випадках відмова в оформленні вантажів та пропуску з боку митниці РФ є порушенням як діючої Угоди між РФ та Україною, так і власного російського законодавства. Тому Міністерство інфраструктури України просить оперативно повідомляти про такі випадки департамент стратегічного розвитку доріг та автотранспорту Міністерства за адресою  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Вище зазначену інформацію можна подивитись на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України за наступним посиланням: http://mtu.gov.ua/news/25204.html.

 

20.11.2019
Сьогодні на сайті Мінінфраструктури України було опубліковано наступне...
07.10.2019
Прийом електронних анкет відбувається виключно з електронних адре...
15.08.2019
Відповідно до наказу Мінінфраструктури України, видача польских дозвол...
15.08.2019
Нагадуємо, що відповідно до Протоколу від 19.07.2019 № 24 засідання Ко...
13.07.2019
С 01.07.2019 года таможенные органы Республики Беларусь перестали прин...