Новости компании УкрАвтотрансЛогистика

Щодо застосування електронних навігаційних пломб при перевезенні санкційних товарів територією РФ.

На виконання рішень Уряду РФ Мінтранс РФ уповноважено ООО «Центр развития цифровых платформ» (ИНН 7714431076) здійснювати діяльність по накладенню (зняттю) електронних навігаційних пломб. Таким чином зазначена організація виступатиме Оператором з надання послуг пломбування.

Оператор інформує, що до роботи готові 20 офісів обслуговування на автомобільних пунктах пропуску через державний кордон з РФ, функціонує сайт (https://crcp.ru/) та цілодобовий контакт центр. Запуск перевезень санкційних товарів через територію РФ заплановано на ІІ квартал 2020 року, хоча вже в квітні заплановано перші тестові перевезення.

Для підготовки до початку перевезень територією РФ відкрита попередня реєстрація в Системі, яка здійснюється безкоштовно та доступна цілодобово на сайті Оператора (https://crcp.ru/).

Оператор опублікував розцінки на свої послуги. Використання одного пристрою за умови, що транзит територією РФ займе не більше доби, обійдеться перевізнику як мінімум в 4 720 російських рублів. За кожну добу перевезення кінцева сума буде збільшуватись ще на 2 500 рублів. Розрахунки здійснюються виключно в рублях РФ.

В цілому, загальна вартість однієї пломби складається з трьох сум. Перша (1 224 рубля) стягується за накладення пристрою, друга (996 рублів) – за її зняття, а третя є платою за послуги по онлайн-стеженню за транспортним засобом, що слідує під пломбою, та становить 2 500 рублів за кожну добу.

Відзначимо, що у відповідності з правилами «санкційного» транзиту сплатити за використання пристроїв може будь-яка з сторін перевезення: або перевізник, або відправник вантажу, або його отримувач. Внести необхідну суму (як за одне перевезення, так і авансом на майбутнє) можливо банківським переказом чи банківською картою в офісі обслуговування чи в особистому кабінеті.

Зареєструвати особистий кабінет можливо на сайті оператора системи, однак в будь-якому випадку для того, щоб скористатись послугою, безпосередньо перед перевезенням (як мінімум за 2 години до очікуваного перетину кордону) необхідно передати оператору дані про вантаж, транспортний засіб тощо.

Крім того, разом з пломбою водій отримує спеціальний обліковий талон, який повинен повернути при виїзді з Росії.

Рекомендуємо перевізникам, що планують перевезення територією РФ, заздалегідь зареєструватися в Системі та ознайомитись з інформацією наведеною на зазначеному сайті (порядок реєстрації, офіси обслуговування, принципи роботи Системи тощо).

Також просимо звернути увагу, що офіси оператора знаходяться в пунктах пропуску кордоні, призначених Постановою Уряду РФ від 27.12.2019 № 1877 для пропуску санкційних товарів, зокрема на на українсько – російському кордоні:

1.Крупець

2.Троєбортне

3.Суджа

4.Нєхотєєвка

5.Нові Юрковичи.

Адмін

13.07.2020
В целях обеспечения возможности субъектам хозяйствования декларировать...
13.07.2020
В соответствиями с конкретными мерами и обновлениями, внесенными в Зак...
02.07.2020
С 1 июля по 20 сентября 2020 г. максимально допустимая нагрузка на оди...
02.07.2020
Урядом Республіки Білорусь прийнято постанову від 26 червня 2020 р. № ...
25.05.2020
Спілка почала офрмлення гарантій, попереднього інформування (ПІ) та ел...