Новости компании УкрАвтотрансЛогистика

Щодо оформлення та видачі дозволів ЄКМТ на 2021 рік

На сайті Мінінфраструктури України оприлюднений наказ від 10.12.2020 № 826, яким затверджено Розподіл дозволів ЄКМТ серед українських перевізників на 2021 рік. Наказ про затвердження та Розподіл дозволів ЄКМТ можливо переглянути за наступним посиланням:https://mtu.gov.ua/documents/1917.html .

Враховуючи викладене, Укртрансбезпекою буде організовано оформлення та видачу дозволів ЄКМТ, в порядку черги відповідно до присвоєного персонального номера електронної анкети перевізника, у робочі дні з 09:00 год. до 18:00 год., починаючи з четверга 17.12.2020, за адресою: м. Київ, проспект Науки, 57 (територія УДП «Укрінтеравтосервіс»).

Для фізичного друку дозволів ЄКМТ перевізник подає в електронному вигляді на адресу  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  заяву, якщо у нього за результатами розподілу є одночасне виконання таких умов:

- у результаті розподілу дозволів ЄКМТ автомобільному перевізнику виділено більше ніж один дозвіл ЄКМТ;

- дозволи ЄКМТ, які виділено автомобільному перевізнику, дають право виконання перевезень до двох та більше країн, що встановили обмеження в’їзду на свою територію;

- права виконання перевезень до країн, що встановили обмеження в’їзду на свою територію за дозволами ЄКМТ, можуть бути внесені до книжок ЄКМТ кількома можливими комбінаціями.

На сайті Укртрансбезпеки щодня буде розміщуватись інформація про оформлені, підписані та готові до видачі дозволи ЄКМТ. Перевізники можуть прибувати для отримання дозволів ЄКМТ лише за умови, що їх підприємство буде внесено до реєстру виданих дозволів ЄКМТ.

Видача дозволів ЄКМТ здійснюється після надання уповноваженими особами автомобільних перевізників копій документів, що підтверджують сплату відповідної частини членських внесків за участь України в ЄКМТ (МТФ), засвідчених бухгалтерією УДП «Укрінтеравтосервіс» http://uaservice.com.ua/ , та надання належним чином заповненого бортового журналу до дозволу ЄКМТ з проставлянням особистого номерного штампу посадовою особою на лицьовій стороні бортового журналу.

Мінінфраструктури

22.01.2021
З 19 січня 2021 року всі водії, які подорожують з Великобританії до Ні...
22.01.2021
ДСБТ звертає увагу перевізників: ліцензіат зобов’язаний повідомляти у ...
15.01.2021
нформуємо, що відповідно до інформації від Міністерства інфраструктури...
21.12.2020
Спілка звернулась до Мшнінфраструктури з проханням терміново перевести...
18.12.2020
На сайті Мінінфраструктури України оприлюднений наказ від 10.12.2020 №...