Новости компании УкрАвтотрансЛогистика

Угорщина. До 01 липня необхідно оновити дані в системі оплати доріг

Угорський постачальник послуг по оплаті дорожніх зборів National Toll Payment Services Plc поінформував, що вводить вимогу до іноземних перевізників надавати розширені реєстраційні дані і завантажувати документи своїх транспортних засобів, які стосуються класифікації екологічних стандартів в системі оплати дорожніх зборів HU-GO. Це випливає з повідомлення, опублікованого прес-службою компанії National Toll Payment Services Plc. (NTPS Plc.). 

З 1 липня 2021 року компанія National Toll Payment Services Plc. (NTPS Plc.) автоматично переводить вантажні автотранспортні засоби з повною масою понад 3,5 тонн, зареєстровані в системі HU-GO і з кодом іноземної країни, в найнижчу екологічну категорію, якщо перевізники не можуть надати задовільні докази екологічної безпеки свого автомобіля.

У зацікавлених осіб є час до 30 червня 2021 р., щоб надати розширений обсяг обов'язкових реєстраційних даних на автомобіль (марка, рік випуску, VIN) в своєму профілі HU-GO і завантажити документ транспортного засобу із зазначенням його екологічної категорії. В іншому випадку перевізнику доведеться платити найвищі дорожні збори. Посилення заходів в першу чергу направлено на поліпшення дотримання принципу «забруднювач платить».

Вантажним автотранспортним засобам з іноземними номерами, зареєстрованим в системі HU-GO, перевізники яких не виконали зазначені вимоги, з 1 липня 2021 року компанія NTPS Plc. автоматично присвоїть найнижчий екологічний клас (клас «C», в системі HU-GO: «EURO 0»), в якому вони будуть залишатися до тих пір, поки вимоги не будуть виконані.

Компанія NTPS Plc. просить іноземних перевізників вчасно перевірити, чи надали вони дані, які запитуються і чи завантажили вони необхідні документи. Також компанія просить своїх клієнтів видалити зі свого профілю в HU-GO транспортні засоби, які вже не є їх власністю.

Переведення іноземних вантажних автомобілів в найнижчу екологічну категорію, якщо власники не надали необхідні дані, не є новим підходом NTPS Plc. Подібні правила вже вводились, зокрема, в Австрії, Чехії, Словаччині.

Більш детальна інформація про екологічні класи двигунів знаходиться на сторінці www.hu-go.hu , а також там розміщено відео про те, як вказувати необхідні дані і завантажувати документи.

Адмін

18.09.2021
- Министерство финансов предоставило пользователям более простой спо...
06.09.2021
З 1 по 15 вересня 2021 року відбуватиметься приймання листів-повідомле...
03.09.2021
Это нововведение будет применяться в отношении табачной продукции с 1 ...
28.08.2021
Госавтоинспекция Беларуси по случаю начала учебного года проведет акци...
28.08.2021
Міністерство інфраструктури України оприлюднило на своєму офіційному в...