Новости компании УкрАвтотрансЛогистика

Щодо роз’яснення окремих питань ліцензування та повідомлення про отримання ліцензій (або поновлення даних)

Повідомляємо про те, що списки перевізників з діючими безстроковими ліцензіями, по яких Державною службою України з безпеки на транспорті визнані оновлені дані (у зв'язку з зміною форм відомостей) будуть розміщуватись на сайті цієї служби.
Відмова у видачі ліцензії та залишення заяви без розгляду для перевізників не несуть значної різниці і потребують повторного подання повного списку документів (дозволяється не чекати офіційної відповіді, а подавати відразу після оприлюднення відповідного наказу Державної служби України з безпеки на транспорті.
За роз'ясненням Державної служби України з безпеки на транспорті процедура повернення перевізнику для будь-якого доопрацювання, внесення змін, уточнень тощо не передбачена законодавством.
Перевізникам рекомендовано:
Контролювати правильність зазначення коду ЄДРПО, адреси, ПІП.
Ретельніше заповнювати інформацію про працевлаштування у відомостях щодо персоналу (повідомлення ДФС; у разі коли прийняття на роботу відбувалось до запровадження таких повідомлень – наказ № та дата про прийняття на роботу (з трудової книжки), дата створення ФОП та № свідоцтво / виписка про реєстрацію). Проставляти необхідні відмітки, що підтверджують вибрані позиції по відомостях (з урахуванням вимог ліцензійних умов).
За відсутності власної матеріально-технічної бази додавати договори на:
- використання службового приміщення;
- зберігання ТЗ;
- перевірку медичного стану водіїв та технічного стану ТЗ перед/після рейсу (не застосовується, згідно пункту 23 Ліцензійних умов для міжнародних перевезень);
- технічне обслуговування та ремонт.
Ці договори повинні мати чинний термін дії. У разі закінчення дії договорів з автоматичною пролонгацією надаються або додаткова угода (з підтвердженням того, що сторони визнають договір діючим), або підтвердження від контрагента про визнання договору діючим.
Процедура оновлення даних при зміні (придбанні, продажу, укладення/закінчення договору оренди) списку транспортних засобів (при умові, що перевізник до цього вже обновив інші дані). У такому випадку рекомендується подавати:
- повідомлення;
- завірені заявником копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів та тимчасових реєстраційних талонів, якщо передбачене їх оформлення; (на причепи та напівпричепи копії не надаються),
- оновлена відомість про власні, орендовані, надані ліцензіату в кредит або лізинг транспортні засоби за формою згідно з додатком 3 Ліцензійних умов;
- два описи зазначених документів.
Поряд з цим, висловлюємо прохання до перевізників після отримання ліцензії або підтвердження інформації від Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання оновлення даних власниками діючих безстрокових ліцензій надсилати копію ліцензії до Спілки(т.044-529-44-408, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , Слепенко Антон) для оновлення баз даних.
Адмін

13.07.2020
В целях обеспечения возможности субъектам хозяйствования декларировать...
13.07.2020
В соответствиями с конкретными мерами и обновлениями, внесенными в Зак...
02.07.2020
С 1 июля по 20 сентября 2020 г. максимально допустимая нагрузка на оди...
02.07.2020
Урядом Республіки Білорусь прийнято постанову від 26 червня 2020 р. № ...
25.05.2020
Спілка почала офрмлення гарантій, попереднього інформування (ПІ) та ел...