Новости компании УкрАвтотрансЛогистика

ПТО Республики Беларусь. Телефоны и эл. адреса

Государственный таможенный комитет опубликовал электронные адреса пунктов таможенного оформления. В сводной таблице — контактные данные 70 пунктов таможенного оформления, подчиненные таможням страны. Среди данных — адреса электронной почты, а также номера контактных телефонов должностных лиц таможни.

Данные можно найти, перейдя по ссылке.

Щодо безоплатного надання (у тому числі через Інтернет) інформації про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі

Нагадуємо, що 06.03.2021р. набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 03.03.2021р. № 180, якою затверджено Порядок безоплатного надання (у тому числі через Інтернет) інформації про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, особам, за якими зареєстровано транспортні засоби, та/або безпосереднім користувачам таких транспортних засобів (далі – Порядок).

Порядок  визначає процедуру безоплатного надання (у тому числі через Інтернет) інформації про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, відповідальним особам - фізичній особі або керівнику юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, а в разі якщо до Єдиного державного реєстру транспортних засобів внесено відомості про належного користувача відповідного транспортного засобу, - належному користувачу транспортного засобу, а якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутні на момент запиту відомості про керівника юридичної особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, - особі, яка виконує повноваження керівника такої юридичної особи.

У відповідності до п. 2 Порядку відповідальна особа відповідно до ст. 279- 8 Кодексу України про адміністративні правопорушення за бажанням звертається до територіального органу з надання сервісних послуг МВС (через територіальні сервісні центри МВС) незалежно від реєстрації місця проживання особи або реєстрації транспортного засобу з відповідною заявою, в якій зазначає бажаний спосіб отримання інформації та абонентський номер засобу рухомого (мобільного) зв'язку та/або адресу електронної пошти.

На підставі заяви, зазначеної в п. 2 Порядку, відповідний територіальний орган з надання сервісних послуг МВС безоплатно вносить до Єдиного державного реєстру транспортних засобів інформацію про абонентський номер засобу рухомого (мобільного) зв'язку та/або адресу електронної пошти відповідальної особи.

Таким чином у разі вчинення на транспортному засобі, що належить відповідальній особі, адміністративного правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксованого в автоматичному режимі, інформування про таке правопорушення здійснюється шляхом надсилання повідомлення, що містить інформацію про:

- орган, яким прийнято рішення про накладення стягнення за адміністративне правопорушення;

- найменування посади, прізвище, власне ім'я, по батькові (за наявності) особи, яка винесла постанову про адміністративне правопорушення;

- дату прийняття такого рішення (винесення постанови);

- ст. Кодексу України про адміністративні правопорушення, вимоги якої порушено;

- ідентифікатор для доступу до інформації, розміщеної на офіційному веб-сайті МВС.

Інформація про адресу офіційного веб-сайту МВС, на якому відповідальна особа може ознайомитися із зображенням чи відеозаписом транспортного засобу в момент вчинення адміністративного правопорушення, ідентифікатор для доступу до викладеної інформації та порядок звільнення від адміністративної відповідальності містяться в постанові у справі про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, відповідно до ст. 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Із повним текстом Порядку можна ознайомитися тут. 

Фдмін

ДСБЕ запрошує взяти участь в обговоренні Антикорупційної програми на 2021-2023 роки

Відеоконференція відбудеться 19 квітня 2021 року о 14:00. Проведення засідання планується в онлайн-режимі із використання сервісу для проведення відеоконференцій та вебінарів на платформі ZOOM. Запрошуємо громадськість та експертів взяти участь у заході.

Для реєстрації необхідно повідомити письмово на електронну пошту  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  до 14 квітня включно. У листі потрібно вказати: орган, установу, організацію, П.І.Б., посаду учасника та тези, пропозиції (зміни, доповнення) до проекту Антикорупційної програми Державної служби України з безпеки на транспорті на 2021-2023 роки з використанням наступних форм:

Форма надання інформації про можливі чинники корупційних ризиків для нормативно-правових актів, що регулюють діяльність Укртрансбезпеки

№ з/п

Назва, дата та номер нормативно-правового акта, який місить чинник корупційного ризику

Опис положення, яке може бути чинником корупційного ризику

Можливі шляхи усунення чинника корупційного ризику

1

2

3

4

Форма надання інформації про можливі чинники корупційних ризиків в організаційно-управлінській діяльності Укртрансбезпеки

№ з/п

Назва складової організаційно-управлінської діяльності

Опис чинника корупційного ризику

Можливі шляхи усунення чинника корупційного ризику

1

2

3

4

Ознайомитись з проектом Антикорупційної програми Державної служби України з безпеки на транспорті на 2021-2023 роки можливо за посиланням

 

Щодо проведення перерозподілу дозволів ЄКМТ 2021 року

Відповідно до інформації Мінінфраструктури України відбудеться перерозподіл дозволів ЄКМТ.

Приймання заяв на участь у перерозподілі дозволів ЄКМТ відбуватиметься в електронному вигляді у період з 05.04.2021 по 07.04.2021 включно. Заяву встановленого зразка необхідно направляти на наступну адресу електронної пошти:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  виключно з електронної адреси, зазначеної раніше перевізником в Листі-повідомленні про участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2021 рік.

Більш детальна інформацію можливо переглянути за посиланням - https://mtu.gov.ua/news/32723.html.

Звертаємо увагу на те, що заяву необхідно подавати виключно в електронному вигляді на вказану адресу електронної пошти.

Заяви, які подаватимуться на інші електронні адреси; надсилатимуться в паперовому вигляді на поштову адресу Мінінфраструктури, а також заяви, які надсилатимуться до 05.04.2021 та після 07.04.2021, братись до уваги не будуть.

Одночасно повідомляємо, що Мінінфраструктури України оприлюднений наказ № 112 від 12.03.2021 про затвердження Протоколу № 40 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ.

Протокол Комісії можливо переглянути за посиланням -https://mtu.gov.ua/files/%D0%9D%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7%20%E2%84%96112%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%2012.03.2021.pdf.

МІУ

Беларусь. О введении в 2021г. временных ограничений нагрузок на оси

С 20 марта 2021 года вступило в силу постановление Министерства транспорта и коммуникаций Республики Беларусь от 1 марта 2021 г. № 4 «О введении в 2021 году временных ограничений нагрузок на оси транспортных средств, самоходных машин в отношении республиканских автомобильных дорог общего пользования» (далее – Постановление № 4).

С 25 марта по 20 апреля 2021 года (далее – весенний период) вводятся временные ограничения нагрузок на оси транспортных средств, самоходных машин в пределах от 6 до 9 тонн на одиночную ось в отношении республиканских автомобильных дорог общего пользования в соответствии с перечнем республиканских автомобильных дорог согласно приложению 1 к Постановлению № 4

Карта несущей способности дорожных одежд республиканских автомобильных дорог общего пользования в весенний период 2021 года.

Временные ограничения в весенний период не распространяются на транспортные средства, самоходные машины:

– при проезде по республиканским автомобильным дорогам и их участкам, указанным в подпунктах 2.1.1 и 2.1.2 пункта 2 Постановления № 4; осуществляющие перевозки пассажиров, живых животных, цветов, грузов гуманитарной помощи, лекарственных средств, почты и почтовых грузов, зерна, комбикормов, семенного фонда, семян рапса, удобрений, опасных грузов, молока и молочных продуктов, а также грузов, перевозимых в специализированных грузовых транспортных средствах с изотермическим кузовом (изотермических фургонах, рефрижераторах и цистернах) для сохранности которых требуется соблюдение специального температурного и санитарно-гигиенического режимов.

С 24 мая по 15 сентября 2021 года (далее – летний период) вводится максимально допустимая нагрузка на одиночную ось не более 6 тонн в отношении республиканских автомобильных дорог с асфальтобетонным покрытием с 11 часов 00 минут до 20 часов 00 минут включительно при дневной температуре воздуха выше 25 °С.

БАМАП

Паром Великобританія-Нідерланди водій повинен мати тест на COVID-19

З 19 січня 2021 року всі водії, які подорожують з Великобританії до Нідерландів поромом мають надати докази негативного тесту на коронавірус, зробленого за 24 години до посадки на пором, який слідує до Нідерландів. Безкоштовні тести можна зробити в 35 інформаційних та консультативних центрах - Information & Advice sites по всій Великобританії. Крім того існує мережа приватних клінік де роблять тест - private testing facility.

З метою уникнення простоїв, водії та члени екіпажів мають пройти тест до прибуття до порту.

Адмін

Укртрансбезпека закликає оновити дані в ліцензійних справах

ДСБТ звертає увагу перевізників: ліцензіат зобов’язаний повідомляти у письмовій або електронній (із застосуванням цифрового підпису) формі органу ліцензування про всі зміни даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви на отримання ліцензії. Термін подання даних: не пізніше одного місяця з дня настання таких змін. Рекомендуємо актуалізувати інформацію в ліцензійній справі, якщо відбулися зміни про:

·матеріально-технічну базу;

·оновлені договори із суб’єктами господарювання, що надають послуги з виконання технологічних операцій (термін дії яких закінчився);

·транспортні засоби;

·кваліфікацію персоналу.

Для зручності автомобільних перевізників опубліковано відеоінструкцію з подачі повідомлення про зміну даних у ліцензійній справі за посиланням

Звертаємо увагу, що у разі невідповідності в ліцензійних справах відомостей щодо транспортних засобів, у тому числі закінчення терміну дії документів, що були подані для підтвердження права користування ними, ЄІС ДСБТ автоматично блокує можливість оформлення та видачі дозволів незалежно від форми звернення. Звертаємо увагу, що 18 грудня 2019 року набрав чинності Закон України від 2 жовтня 2019 року № 139-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності», яким передбачено штрафні санкції за порушення у сфері ліцензування.

ДСБТ

 

Для перевізників, які здійснюють перевезення до Італії

нформуємо, що відповідно до інформації від Міністерства інфраструктури та транспорту Італійської Республіки дозволи Ro-La, які передбачають комбінацію перевезень автошляхами та залізничними платформами, дозволено використовувати для руху автомобільними перевізниками територією Італії у звичайному режимі (не на платформі). Цей дозвіл діє до моменту зняття вказаних послаблень Італійською Стороною. У разі надходження нової інформації від Міністерства інфраструктури та транспорту Італійської Республіки, Міністерство інфраструктури України інформуватиме додатково.

Мінінфраструктури

Щодо визнання бланків дозволів Білорусі виду «в/з третіх країн» «транзитними»

Спілка звернулась до Мшнінфраструктури з проханням терміново перевести частину дозволів в/з третіх країн у транзитні. Президент Спілки підняв це питання 16 грудня на засіданні Комісії з разових дозволів Міністерства. 

В результаті білоруською стороною надано офіційний лист з  підтвердженням щодо визнання 1000 бланків на проїзд територією Республіки Білорусь  виду "в/з третіх країн" квоти 2020 року транзитними дозволами.
Після технічного забезпечення відповідних заходів щодо їх переведення у вид «транзитний», зазначені бланки передані 18 грудня на пункти видачі дозволів у наступній кількості

ПВД «Коростень» - 200 бланків

ПВД «Бориспіль» - 200 бланків

ПВД «Ковель» - 200 бланків

ПВД «Чернігів» - 400 бланків

Оформлення дозволів буде доступне у день їх надходження на ПВД («ПВД «Бориспіль» - починаючи з 18 грудня) у співвідношенні 60 % від переданої кількості – шляхом попереднього замовлення через Транспортний портал електронних послуг та 40% - за усним зверненням на пункт видачі дозволів.

Рекомендуємо під час здійснення перевезення територією Білорусії мати при собі копію листа.

Адмін

Щодо оформлення та видачі дозволів ЄКМТ на 2021 рік

На сайті Мінінфраструктури України оприлюднений наказ від 10.12.2020 № 826, яким затверджено Розподіл дозволів ЄКМТ серед українських перевізників на 2021 рік. Наказ про затвердження та Розподіл дозволів ЄКМТ можливо переглянути за наступним посиланням:https://mtu.gov.ua/documents/1917.html .

Враховуючи викладене, Укртрансбезпекою буде організовано оформлення та видачу дозволів ЄКМТ, в порядку черги відповідно до присвоєного персонального номера електронної анкети перевізника, у робочі дні з 09:00 год. до 18:00 год., починаючи з четверга 17.12.2020, за адресою: м. Київ, проспект Науки, 57 (територія УДП «Укрінтеравтосервіс»).

Для фізичного друку дозволів ЄКМТ перевізник подає в електронному вигляді на адресу  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  заяву, якщо у нього за результатами розподілу є одночасне виконання таких умов:

- у результаті розподілу дозволів ЄКМТ автомобільному перевізнику виділено більше ніж один дозвіл ЄКМТ;

- дозволи ЄКМТ, які виділено автомобільному перевізнику, дають право виконання перевезень до двох та більше країн, що встановили обмеження в’їзду на свою територію;

- права виконання перевезень до країн, що встановили обмеження в’їзду на свою територію за дозволами ЄКМТ, можуть бути внесені до книжок ЄКМТ кількома можливими комбінаціями.

На сайті Укртрансбезпеки щодня буде розміщуватись інформація про оформлені, підписані та готові до видачі дозволи ЄКМТ. Перевізники можуть прибувати для отримання дозволів ЄКМТ лише за умови, що їх підприємство буде внесено до реєстру виданих дозволів ЄКМТ.

Видача дозволів ЄКМТ здійснюється після надання уповноваженими особами автомобільних перевізників копій документів, що підтверджують сплату відповідної частини членських внесків за участь України в ЄКМТ (МТФ), засвідчених бухгалтерією УДП «Укрінтеравтосервіс» http://uaservice.com.ua/ , та надання належним чином заповненого бортового журналу до дозволу ЄКМТ з проставлянням особистого номерного штампу посадовою особою на лицьовій стороні бортового журналу.

Мінінфраструктури

07.04.2021
Государственный таможенный комитет опубликовал электронные адреса пу...
07.04.2021
Нагадуємо, що 06.03.2021р. набрала чинності Постанова Кабінету Міністр...
07.04.2021
Відеоконференція відбудеться 19 квітня 2021 року о 14:00. Проведення з...
07.04.2021
Відповідно до інформації Мінінфраструктури України відбудеться перероз...
22.03.2021
С 20 марта 2021 года вступило в силу постановление Министерс...