Новости компании УкрАвтотрансЛогистика

Щодо дозволів Польщі

Сьогодні на сайті Мінінфраструктури України було опубліковано наступне оголошення

З метою уникнення будь-яких маніпуляцій навколо ситуації з дозволами Республіки Польща, інформуємо, що 10 000 дозволів Республіки Польща, які Польська Сторона погодилася передати з попереднього обміну дозволами на 2020 рік будуть доступні для оформлення українським перевізників після проведення засідання українсько-польської Робочої групи ad-hoc з метою узгодження механізму розподілу дозволів.

Попередньо, проведення зазначеної Робочої групи заплановано на 26 листопада 2019 року.

Про результати засідання буде поінформовано додатково.

Коментар Президента Спілки Віталія Липовського: 

"Більше десяти років тому міністерство вже намагалось впровадити подібний принцип розподілу дозволів Італії, який викликав шалений спротив самих перевізників і був відмінений як невдалий. Замість того, щоб налагодити відкриту компютерну систему обліку дозволів, а головно домовитись з митниками щодо обміну інформацією про використання дозволу при заїзді авто в пункт пропуску, продовжується практика непрозорої інформації при видачі і здачі дозволів. І ще одне, питання прикордоних вантажів. Треба просити у поляків виділити зверх квоти певну кількість т.з. "прикордоних" двосторонніх дозволі з правом заїзду на 100-150 км."

Адміністратор

З 1 жовтня розпочинається подача електронної анкети учасника конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ на 2020 рік

Прийом електронних анкет відбувається виключно з електронних адрес, що були вказані перевізниками в їх листах-повідомленнях. Анкети, що надійдуть з інших поштових адрес прийматися до участі у конкурсі не будуть.

Електронні анкети надсилаються в форматі Excel на електронну адресу  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Анкети приймаються з 01.10.2019 до 31.10.2019 (включно).

Після направлення електронної анкети на  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  Вам буде надіслана автоматична відповідь із посиланням на вебсервіс, де Ви зможете перевірити статус анкети, пересвідчитись в тому, що вона прийнята, а також, в разі наявності зауважень, отримати роз’яснення щодо їх усунення. 

Для зручності, як і останні три роки, на сайті Міністерства інфраструктури створено можливість формування та подання електронних анкет за допомогою онлайн сервісу, який є безкоштовним: http://truck.docsmatic.com/

Доступ до нього надається за логіном та паролем. Де Логін – це вказаний Вами у листі-повідомленні Код ЕДРПОУ вашого підприємства, а пароль – це електронна адреса Вашого підприємства, вказана Вами у листі-повідомленні. Для тих, хто використовував онлайн сервіс в минулому році, Логіни і паролі залишаються незмінними.

Покрокова інструкція з використання цього онлайн сервісу викладена в Відео інструкції з детальним роз‘ясненням кожної дії перевізника.

Також повідомляємо, що ви можете вносити зміни до створеної анкети протягом всього терміну прийому електронних анкет. Однак кожного разу після внесення змін до створеної в онлайн сервісі анкети, оновлену електрону анкету потрібно повторно надсилати на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Інформація про подані електронні анкети від перевізників учасників конкурсу

Довідкові телефони з питань прийому електронних анкет:

(044) 524-95-29, 351-41-85, 351-48-23.

Обмеження видачі та заборона використання на Прибалтику польських дозволів.

Відповідно до наказу Мінінфраструктури України, видача польских дозволів припинена до 23.08.2019 року.

Пропонуємо альтернативний маршрут через Білорусь на Литву, Латвію та Естонію, а далі можливо через пороми у Швецію, Норвегію та Німеччину.

Як відомо, у Білорусі система TIR EPD стала платною (11 Евро) за один автомобіль. Тому перевізник повин не тільки сплатити за книжку МДП та TIR EPD, або сплатити на кордоні переважно готівкою за обовязкове ЕПІ (електронне попереднє інформування) білоруської митниці.

Українська спілка автотранспорту та логістики пропонує комплексну послугу з оформлення митних гарантій та ЕПІ при ввезенні (транзиті) товарів через територію Білорусі до Латвії і Литви, у тому числі при зворотньому транзиті до України. Також ми оформимо митний гарантійний документ Т1 для вїзду з Білорусі до Латвії, Литви, Естонії и далі через пороми до Швеції, Норвегії та Німеччини. Вартість послуги при перевезенні туди і назад буде меншою ніж вартість двох книжок МДП та TIR EPD.

Всі оплати приймаються у гривнях безготівковим рахунком, готівкою у касу або на корпоративну картку Приватбанку. Працюємо без вихідних, чергова служба - у нічний час.

Адмін

Щодо закінчення місячної квоти дозволів Польщі (23.07-23.08.2019)!

Нагадуємо, що відповідно до Протоколу від 19.07.2019 № 24 засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав (далі – Комісія з питань видачі дозволів), затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 23.07.2019 № 572, оформлення дозволів Республіки Польща на новий календарний місяць було розпочато з дня реєстрації наказу Міністерства інфраструктури України від 23.07.2019 № 572, а тому наступний місячний термін видачі місячної квоти дозволів буде розпочато 23.08.2019.

Враховуючи викладене, просимо перевізників не здійснювати і не планувати виконання відповідних видів перевезень територією Польщі після зазначених термінів на підставі разових дозволів Польщі до 23.08.2019.

З інформацією щодо залишків дозволів можна ознайомитись на сайті Укртрансбезпеки України http://www.dsbt.gov.ua в розділах «Рух дозволів» та «Залишок дозволів на ПВД», яка оновлюється в режимі реального часу.

Адмін

Важно:Таможенные органы Беларуси не принимают TIR EPD

С 01.07.2019 года таможенные органы Республики Беларусь перестали принимать самостоятельно-оформленные перевозчиками TIR EPD. По неофициальной информации возобновление работы системы может занять минимум три недели, а максимум до трех месяцев. Перевозчики следующие в Беларусь или транзитом через ее территорию испытыват задержки в оформлении товаров, так как ЭПИ могут быть поданы в таможенные органы исключительно теми компаниями, которые входят в реестр таможенных представителей Беларуси. Единственный таможенный представитель, который находится непосредственно в таможенной зоне всех белорусских переходов это РУП "Белтаможсервис", который вначале обслуживает наших клиентов, и лишь потом при наличии возможности и времени прочих перевозчиков.

Так как Союз "Укравтотранслогистика является генеральным представителем РУП «Белтаможсервис» в Украине, мы уполномоченные на осуществление оформления ЭПИ и поручительств (таможенных гарантий) на территории Белоруси и делаемэто заблаговремеено.

Если Вы готовы ехать без книжки МДП в Белорусь и транзитом (в том числе назад из стран Прибалтики), мы готовы обеспечить таможенные гарантии и ЭПИ на любом погранпереходе Белоруси, что дешевле чем общая стоимость книжки МДП и услуги ЭПИ.  Работаем оперативно в выходные и праздничные дни.

Белоруссия. Решения смешанной комиссии

27-28 мая 2019 г. в г. Одессе состоялось заседание украинско-белорусской Смешанной комиссии по международному автомобильному сообщению. В ходе переговоров стороны утвердили окончательный контингент разрешений на 2019 год (без оплаты дорожных сборов) и предварительный контингент разрешений на 2020 год. На 2020 год сторонами согласовано увеличение количества разрешений на грузовые перевозки на 13%.

Стороны договорились о возможности использования одного бланка разрешения во время выполнения одного кругорейса на международную перевозку грузов при смене прицепа/полуприцепа без замены тягача, путем внесения перевозчиком в соответствующую графу разрешения через дробь «/» во время перецепки регистрационного номера заменяемого прицепа/полуприцепа. При этом при выполнении перевозки в/из третьего государства используется разрешение в/из третьих стран. В случае выполнении перевозки груза при смене прицепа/полуприцепа без замены тягача в страну регистрации транспортного средства у перевозчика должен быть двусторонний бланк разрешения.

Стороны подтвердили, что при выполнении перевозки грузов с бланками разрешений Украины и бланками разрешений Республики Беларусь у перевозчика не требуется наличие сертификатов экологичности и безопасности транспортного средства.

Админ

ВАЖЛИВО: По Т1 до від кордону Румунії до внутрішньої митниці Турції та інших країн

На теперішній час по документу Т1 можливо здійснення перевезення автомобільним транспортом через українсько-румунські переходи в Чернівецькій та Закарпатскій областях та транзитом через територію Республіки Молдова (через пункт пропуску Рені (Україна) – Джурджулешт (Республіка Молдова) від молдовсько-румунського кордону до любої внутрішньої митниці Турції, Румунії, Болгарії, Греції та Сербії. 

В червні планується відкриття міжнародного автомобільного переходу на ділянці українсько – румунського кордону по річці Дунай Орлівка (Україна) - Ісакча (Румунія), що дозволить використовувати документ Т1 прямо тут та значно скоротити маршрут до країн південної, південно-східної Європи та Туреччини, та позбутися витрат часу на транзит територією Молдови. Початок роботи пункту пропуску та поромної переправи очікується в червні цього року, про що ми проінформуємо додатково. 

Россия. Правительство приняло постановление о расширении запрета на ввоз товаров с Украины

Правительство РФ опубликовало постановление № 460-25 о расширении запрета на ввоз товаров с Украины, а также о введении дополнительных ограничений на вывоз товаров в страну из России. Документ опубликован на сайте кабмина.

Постановление вносит изменения в аналогичный документ от 29 декабря 2018 года. В нем были перечислены экономические меры, инициированные Россией в связи с недружественными действиями Украины.

Новое постановление расширяет перечень товаров, которые нельзя импортировать из Украины. Речь идет не только о вещах, произведенных в стране, но и о грузах, которые просто перемещаются через ее территорию.

Также в документе есть перечень товаров, которые нельзя экспортировать из РФ на территорию Украины. В отдельном списке перечислены товары, которые можно отправить только после получения разрешения от Минэкономразвития РФ.

Решение вступит в силу с 1 июня 2019 года. 
Источник информации: АСМАП России 

О введении в 2019 году в Республике Беларусь временных ограничений нагрузок на оси транспортных средств

С 25 марта 2019 года вступило в силу постановление Министерства транспорта и коммуникаций Республики Беларусь от 6 марта 2019 года № 10 «О введении в 2019 году временных ограничений нагрузок на оси транспортных средств, самоходных машин в отношении республиканских автомобильных дорог общего пользования» (далее – постановление № 10).

В соответствии с постановлением № 10 с 25 марта по 25 апреля 2019 года (далее – весенний период) вводятся временные ограничения нагрузок на оси транспортных средств, самоходных машин в пределах от 6 до 9 тонн на одиночную ось в отношении республиканских автомобильных дорог общего пользования в соответствии с перечнем республиканских автомобильных дорог согласно приложению 1 к постановлению № 10.

Карта несущей способности дорожных одежд республиканских автомобильных дорог общего пользования в весенний период 2019 года.

Временные ограничения в весенний период не распространяются на:

– республиканские автомобильные дороги и их участки, указанные в подпунктах 2.1 и 2.2 пункта 2 постановления № 10;

– перевозки пассажиров, живых животных, цветов, грузов гуманитарной помощи, лекарственных средств, почты и почтовых грузов, зерна, комбикормов, семенного фонда, семян рапса, удобрений, опасных грузов, молока и молочных продуктов, а также грузов, перевозимых в специализированных грузовых транспортных средствах с изотермическим кузовом (изотермических фургонах, рефрижераторах и цистернах) для сохранности которых требуется соблюдение специального температурного и санитарно-гигиенического режимов.

БАМАП

Щодо введення обмеження руху в Чернігівській області

На території Чернігівської області введено обмеження руху транспортних засобів на період з 11.03.2019 по 27.04.2019 (Лист Чернігівського облавтодору).

1. Понад 20 т і навантаженням на вісь понад 7 тс на наступних ділянках доріг державного значення загального користування:

  • Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (на ділянці км 122 - км 179, від м. Прилуки до межі з Сумською областю);
  • Н-27 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем’яч (на всій протяжності);
  • Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка (на всій протяжності );
  • Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП «Славутич» (на ділянці км 10 - км 50 від а/дороги М-01 до кордону з Білоруссю) та під’їзд до м. Славутич (на всій протяжності);
  • Р-65 КПП «Миколаївка» - Семенівка - Новгород-Сіверський - Глухів - КПП «Катеринівка» (на всій протяжності в межах Чернігівської області);
  • Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин (на ділянці км 0 - км 66, та км 80- км 155);
  • Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - до а/д Н-07 з під’їздом до заповідника «Качанівка» (на всій протяжності);
  • Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів (на всій протяжності);
  • Р-82 Сосниця - Короп - а/д М-02 (на всій протяжності);
  • Р-83 Славутич - Любеч - Ріпки - а/д М-01 - Городня - а/д Н-28 - Сновськ - Корюківка - Семенівка - Костобобрів - Чайкине - а/д Н-27 (на всій протяжності).

2. Понад 20 т і навантаженням на вісь понад 7 тс на всіх територіальних дорогах державного значення загального користування, крім ділянок доріг з цементобетонним покриттям: Прилуки - Ладан, а/д М-02 - Бахмач, а також під'їздів до м. Ніжин і м. Борзна;

3. Рух без обмежень буде здійснюватися:

3.1. Автомобільними дорогами: 
М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі; 
М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ; 
Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (на ділянці від межі Київської області до 
перехрестя а/д Р-67); 
Р-61 Батурин-Конотоп-Суми;

3.2. Під'їздами до міст: 
м. Прилуки (від автодороги Н-07, від смт. Ладан та з боку м. Гіирятин); 
м. Ніжин (від автодороги М-02); 
м. Борзна ( від автодороги М-02); 
м. Бахмач (від автодороги М-02).

Строки зняття обмежень руху можуть бути скореговані при відновленні фізико-технічних характеристик доріг і стабілізації погодних умов.

20.11.2019
Сьогодні на сайті Мінінфраструктури України було опубліковано наступне...
07.10.2019
Прийом електронних анкет відбувається виключно з електронних адре...
15.08.2019
Відповідно до наказу Мінінфраструктури України, видача польских дозвол...
15.08.2019
Нагадуємо, що відповідно до Протоколу від 19.07.2019 № 24 засідання Ко...
13.07.2019
С 01.07.2019 года таможенные органы Республики Беларусь перестали прин...